Harika bir logoda bulunması gereken şeyler nedir?

Harika bir logo, tüm işletme elementlerinizi tek bir görsel içerisinde birleştirir. Şirketinizin tutum ve şahsiyetini anlaşılır bir şekilde yansıtması gerekir. Eşsiz fakat unutulmaz, profesyonel ve karakter sahibi olmalıdır. Logonuzun farklı boyutlara ölçeklenebilmesi, baskıya, internete ve ticarete uygun olması gerekir. Esnek fakat tutarlı olmalıdır ve bunu başarmak için uğraşmak gerekir.

Geçmişte sınırlı logo tasarım seçeneğiniz vardı. Ya küçük resimler ile kendiniz bir şeyler oluşturacaktınız ya da binlerce dolar ödeyip profesyonel bir tasarımcı ile çalışacaktınız. Günümüzde yeni markanız için harika bir logo oluşturmanıza yardımcı olmak için farklı fiyat seviyelerinde makul miktarda seçenek mevcuttur.

Logaster kolay bir online logo oluşturucudur. Online logo oluşturmaya yarayan bu uygulamanın kullanımı oldukça basittir ve dakikalar içerisinde profesyonel görünümlü logolar hazırlayabilirsiniz.

Logaster’ın logo oluşturma sihirbazı, sektörünüzü seçmenizin ardından, işletmenize uygun tasarımlar üretir. Kullanıma hazır logolardan birini indirin veya metni ve tasarım elementlerini birkaç öntanımlı konuma taşıyarak konsepti düzenleyin. Tüm Logaster ürünleri yalnızca raster (JPEG, PNG) formatlarında değil aynı zaman vektör formatlarında (PDF, SVG) da teslim edilir.

Önemli Noktaları:

 Modüler kurulum, sektörünüzün seçiminden logonuzun kaydedilmesine kadar size adım adım rehberlik eder

 Ek zarf, kartvizit, site ikonu ve antet tasarımı seçenekleri

 Bireysel tasarım seçenekleri (logo, kartvizit, site ikonu vb.) veya Logo, Kartvizit, Site İkonu, Zarf tasarımı ve Antet/Faks kapağı tasarımı içeren bir BrandKit satın alın

 Kullanışlı özelliklerinden bir diğeri ise Twitter, Facebook, Google plus ve Instagram için özelleştirilmiş logolar indirebilmektir.